Mart 24, 2009

yürüyorum, yürüyorum, yürüyoruuuuuuumm....evettt ilkk uzun adımlarımızı anca bugun cekebıldıkkk...
Tugrayı koltuga dayalı bı bıcımde ayakta dururken kollarımı acıp gel oglum dıyerek alıştırdım yurumeyee, artık ne zaman koltuga dayansa ve karsınsında benı gorse hemen yuruyerek gelıoo :))) yaz gelene kadar alıştırma yaparak yurumeye tam anlamıyla baslıycaz, vee sahilde akşam yuruyuslerıne cıkıcazzz.. dimi annecim??

Daha uzun daha guzel yürüme vıdeoları eklemeyı dusunuorumm, şimdilik bununla ıdare edelımm ..maşallahhh benım oğluşumaaaaa...

4 yorum:

Burcu dedi ki...

ohoooooo sizinki bitirmiş olayı canım.. maşallah artık tam anlamıyla yürüyor Tuğra Berk.. Ben de Arda yürümeye başladı diye seviniyodum 32 diş!! Yürüyo dediğim de düşe kalka maksimum 6 adım :)) Onu da sadece 1 kez görebildik hep 4. adımda düşüyoruz.. ohooo çok çalışmamız lazım çok!!! :)

merve and burak dedi ki...

yok ya daha bitirmediii..canı ısteyınce yuruo bız zorladıgımız kesınlıkle yurumuoo keyfı gelırse ancaaa..bı de cabucak yoruluoo 3-4 denemeden soora emekleyerek gelıooo...
hep birliktee çalışmalara tam gaz devammm ;))

AYÇA dedi ki...

Yürüme videolarını izlemek çok hoşuma gidiyor.Maşallah.Bizimkinde hiç niyet yok.Ayaktayken hemen yürütmeye başlayınca yere oturuyor.Bende neler yapıyorum neler ama korkuyor.Darısı başıma inşallah :)

merve and burak dedi ki...

Ayca:
Bizimki gec emekledi ama ardindan siralama ve adim atma seklinde baya bii ilerlediii..
Aceleye gerek yokk pasalarin keyfini bekliycezz mecburr;)
Bu arada Demire bayildimmm masallahhh cok tatliii..