Şubat 24, 2008

Oğlumuz hakkında ;Artık doğum gittikçe yaklaşıo ve yaklaştıkça korkular, endişeler, heycanlar da artıo..
Geçen gun kontrole gittiğimizde, oğlumuzun kilosunun 3.100 gr olduğunu, sağlığının da çok iyi olduğunu öğrendik ve içimize su serpildi. Nedense her kontrole gidişimizde sanki doktor olumsuz bişi söyliycekmiş gibi gelio ve inanılmaz bi korku yaşıyoruz.. Daha doğum tarihimiz, doğumun nasıl olacağı belli değil, 2 hafta sonraki randevumuzda bunlar konuşulcak ve tahmini de olsa bi fikrimiz olcak ve eminim heycanımız suankinden de fazla olucak..

İsim konusuna gelince Tuğra Berk olcaktı ama 1 ay önce gördüğüm bi rüyada babamın "Ata'yı da ekle Ataberk olsun" demesi sonrasında Ata ismini de eklemeyi düşünüyoruz, yani Tuğra Ataberk olcak.. Söylenirken uzun gelio ama yazıldığında öyle durmuo normal gibi duruo, yeni farkettim (: Güzel hoşuma gitti, artık Tuğra Berk değil Tuğra Ataberk.

1 yorum:

Ceylin Naz dedi ki...

Merve'cim,

Odanız gerçekten de çok güzel olmuş. Güle güle kullansın Tuğra paşa. Sen bebişi merak etme, kendine iyi bak ve bol bol dinlen. Sen iyi olursan o da iyi hisseder. Kısa bir süre sonra böyle uzun uykular, boş vakitler hayal olacak. O yüzden yapmak istediğin şeylere vakit ayır. Uyu, uyu, uyuuu! :-)

Öptüm
Gülfer